0545-868861

להגעה ב WAZE לחץ כאן
כתובת החנות : פסטר 6 רמלה

 
משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 35 שקל

ידיות לחדרי ילדים

בפולי פרזול תוכלו למצוא מגוון ידיות לחדרי ילדים- יפות, עדכניות, ומעל לכל בטיחותיות לשימוש.
 
כמו בכל הבית כולו, גם חדרי הילדים בבית שלכם דורשים תשומת לב רבה מבחינת העיצוב והתכנון. אולם, מרכיב מיוחד הקיים בחדרי ילדים הינו הצורך שכל מרכיב בחדר יהיה בטוח לשימוש בידי הילדים ויתאים ליכולתיהם. אחרי הכל, זה החדר שלהם והממלכה הפרטית שצריכה להוות עבורם מקום בטוח לצמיחה. בפולי פרזול חשבו בדיוק על זה כשפיתחו את קטלוג הידיות לחדרי ילדים.
 

ידיות לחדרי ילדים- מידע חשוב:

ידיות לחדרי ילדים משתלבות בדרך כלל באחד האופנים הבאים- או בארונות הבגדים בחדר הילדים, או במגירות המשחקים או השידות. בכל מקרה, עליהם להתאים לחדר הילדים מבחינת מידת הנוחות שהן מאפשרות לילדים וכן מידת הבטיחות שלהן. כך למשל, יש לאבזר חדרי ילדים בידיות שמאפשרות לילד לאחוז בהן בקלות. באופן כזה ניתנת לילד עצמאות בכל הנוגע להזזת דלתות ומגירות בחדר. נוסף על כך, ידיות שאינן חזקות מספיק ועלולות להתפרק לחלקים קטנים או מסוכנים יכולות להיות טריגר לאסון ועל כן יש להמנע מקנייתן. דבר נוסף, על הידיות להיות עשויות מחומרים ידידותיים שלא מסכנים את הילד שבא איתם במגע. בפוני פרזול, ידיות לחדרי ילדים הינן נוחות לשימוש ובטוחות ביותר.
 

להתאים את הידיות לעולמו של הילד:

חדרי ילדים מהווים בית חם לילד, ממלכה מוגנת שבו הילד הוא המרכז. באמצות הידיות המרשימות של פולי פרזול תוכלו להתאים לחדר הילדים ידיות המתאימות לעולם התוכן של הילד. למשל, ידיות בצבעים האהובים עליו, ידיות בצורת הגיבורים המרכזיים בחיי הילד, ידיות שמתאימות לעולם תוכן דומנינטי כגון- נסיכות או כדורגל וכך הלאה. בדרך זו אתם מקדמים את אהבת הילד לחדרו ואת תחושת השייכות שלו למקום.
 

ידיות לחדרי ילדים בפולי פרזול:

בפולי פרזול מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב ביותר של ידיות לחדרי ילדים. כל ילד יוכל למצוא במקום את הידית המתאימה לו ולחדר שלו. האפשרויות הרבות בהחלט מבטיחות הצלחה בתהליך זה. בסופו של דבר, תוכלו לצאת הבייתה עם הידיות הבטוחות, הנוחות והמתאימות ביותר לילד.

ליעוץ ופרטים נוספים 

התקשר עכשיו :

054-5868861  עוז

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

טואול - אתרים באינטרנט