0545-868861

להגעה ב WAZE לחץ כאן
כתובת החנות : פסטר 6 רמלה

 
משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 35 שקל

ידיות קריסטל

ההבדל בין קריסטל יוקרתי לבין קריסטל פשוט- העבודה של פוני פרזול.
 
פרזול דורש יצירתיות, אומנות, דמיון ודיוק. כדי לעבוד באופן איכותי שכזה יש צורך לצבור ניסיון ולהתמקצע בתחום. כאשר מדובר בידיות קריסטל העבודה האיכותית והשימוש בחומרים מעולים חשובה אפילו יותר. זאת בשל ההבדלים בין ידיות קריסטל יוקרתיות לבין ידיות קרסיטל באיכות נמוכה שנראות כמו תחליף זול ולא מחמיא לחלל. בפוני פרזול תוכלו להתרשם ממגון ידיות קריסטל יפות ומרשימות.
 

הבדלים בין סוגים שונים של ידיות קריסטל:

ידיות עשויות קריסטל נשמעות לכאורה כידיות מועצובת באמצעות חומר הקריסטל וכאלה שאין מה לגוון בהם ודרכים לייחד אותן. עם זאת, בפוני פרזול מציעים לכל הלקוחות מבחר עצום של ידיות קריסטל שונות, מגוונות, יפות ומיוחדות. לפניכם כמה הבדלים בין ידיות קריסטל שונות.
  • הצבע

    תתפלא לגלות כמה צבעים יכולים להיות לקריסטל. ישנו קריסטל אדום, חום, שקוף ועוד. הצבעים עושים הבדל גדול ביחס למראה ולעיצוב של ידיות קריסטל. ידית קריסטל אדומה שונה לחלוטין מאשר ידית קריסטל שחורה ומשפיעה באופן שונה על החלל. לכן, הצבע יוצר הבדל משמעותי שיש להתייחס אליו בזמן בחירת הידית.
  • רמת השקיפות

    ניתן לבחור ידיות קריסטל ברמות שקיפות שונות. באופן כללי הקריסטל מאפשר פרזול שקוף שהרבה פעמים מועדף על הלקוחות. לעיתים נדמה שככל שיש שקיפות רבה יותר של ידית קריסטל כך היא יוקרתית יותר. עם זאת, מדובר גם בעניין של טעם והעדפות אישיות. בכל מקרה, רמת שקיפות הקריסטל יכולה ליצור הבדל.
  • בין שילוב קריסטל לידית שכולה קריסטל

    מידת הדומיננטיות של הקריסטל בידית משתנה מעיצוב אחד לשני. ניתן ליצור באמצעות פרזול ידית שכולה עשויה מקריטסל. עם זאת, ניתן ליצור ידית שעשויה מחומרים אחרים ומשובצות בה אבני קריסטל או נגיעות קריסטל אחרות.

 

העיצוב

בפוני פרזול משתמשים במקצוענות ובידע הרב לצורך יצירת מגוון רחב ביותר של ידיות קריסטל. כך, ניתן להבדיל בין ידית אחת לאחרת ולמצוא כיצד ההבדלים יוצרים עיצובים ייחודים ואחרים.

 

פוני פרזול- הבית לעבודות הפרזול ולידיות קריסטל:

בפוני פרזול מזמינים אתכם להנות ממבחר רחב, משירות מעולה ומאיכות גבוהה של מוצרים. אצלנו תוכלו למצוא כל כל סוגי ידיות הקריסטל וכל זאת באיכות גבוה במיוחד.

ליעוץ ופרטים נוספים 

התקשר עכשיו :

054-5868861  עוז

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

טואול - אתרים באינטרנט