משלוח מהיר לכל הארץ 28 שח

משלוח חינם בקניה מעל 449 שח

לפרטים והזמנות:

054-5868861

כתובת החנות :

פסטר 6 רמלה,להגעה ב WAZE  

שעות פתיחה:

א-ה 9:00 עד 17:00 | יום ו 9:00 עד 13:00

 משלוח מהיר לכל הארץ 28 שח

משלוח חינם בקניה מעל 449 שח

משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 28 שקל

התקנת ידית פרזול למטבחים

התקנת אביזרי פרזול למטבחים היא חלק חשוב של גימור מראה המטבח. בחירת אביזרי פרזול למטבחים נראית אולי משנית לעומת בחירת עץ המטבח או סוג השיש אבל האפקט של אביזרי פרזול למטבחים הוא חזק ומשפיע על המראה הסופי. מה גם פרזול אלגנטי יכול לשרג ולחדש מטבח שאיבד מחיוניותו וחדשנותו.הפרזול למטבח הוא כמו אבזור אלגנטי לבגדים, הוא זה שנותן את מגע הקסם שיוצר את המטבח האלגנטי המושלם.

בדיקה לפני התקנה

כאשר אתם מתקינים למשל ידיות לארונות עדיף להקפיד כמו בכול אביזרי פרזול למטבחים לנסות להציב את הידיות על הדלת לפני ההתקנה,מבלי לחבר אותן עדיין, וזאת כדי לראות אם ידיות הדלת מתאימות לעיצוב המטבח ואיך המראה הכללי מתקבל בשילוב עם הידיות.

חישוב מיקום ידיות המטבח

כאשר אתם מתקינים ידיות למטבח בדלת ארון המטבח, חלקו את ארון המטבח לשלושה שלישים באופן מדויק. כמו כל אביזר אחר אביזרי פרזול למטבחים צריכים להיות מותקנים בצורה מדויקת ומסודרת, כעת סמנו שני שלישים מחלקה התחתון של דלת המטבח, ובנקודה בין שני השלישים התחתונים לשליש העליון של דלת המטבח התקינו את ידית הדלת. יש לקדוח חור כדי לשלב בתוכו את ידית דלת המטבח. חשוב לדייק בקידוח החור כדי לא להשאיר סימני חורים מכוערים על דלתות המטבח כאשר מתקינים בהן אביזרי פרזול למטבחים.

התקנה נקייה לידיות המטבח

 כאשר אתם קודחים חור בדלת המטבח, אם אין שם חור קיים מהידית הישנה, קדחו בעדינות את הדלת משני צדדיה כך החור שיתקבל יהיה יפה ונקי יותר והעץ לא יוציא זיזים ולכלוך השלב הבא בהתקנת ידית פרזול למטבחים הוא לחבר את הידית. הוא לחבר צד אחד של הידית באופן רופף ולסמן בעיפרון את מקום החור השני. אז יש לקדוח שוב בעדינות עם מקדח דק שלא יותיר סימנים מיותרים בדלת. אם הידית היא מוארכת שימו לב שהידית באמת מקבילה לסף דלת המטבח כדי שהיא לא תתקבל עקומה כאשר אתם מתקינים ידית פרזול למטבחים. אז עליכם לקדוח את החור השני ולחזק את ידית המטבח היטב לדלת המטבח.

 


אילו כלי מטבח כדאי לרכוש כמתנה לזוג צעיר?


חברים קרובים שלכם מתחתנים או עוברים לבית חדש? אם אתם רוצים לרכוש עבורם כלי מטבח כמתנה

תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות אשר יכולות להתאים לכם. יחד עם זאת, ייתכן כי תבחרו במוצר אשר יראה

לכם איכותי ומתאים במיוחד, אך בסופו של דבר תגלו כי כבר יש להם אותו. לכן, בכדי לרכוש כלי מטבח

איכותיים בצורה טובה חשוב מאוד קודם כל להתייעץ עם הזוג. כך תוכלו להבין מהם מה אין להם עדיין, אלו

מוצרים יתאימו להם בצורה הטובה ביותר ולבחור במתנה שתתאים גם לתקציב שלכם בקלות ובאופן יעיל במיוחד. כלי מטבח

 

טואול - בניית אתרים