משלוח מהיר לכל הארץ 28 שח

משלוח חינם בקניה מעל 449 שח

לפרטים והזמנות:

054-5868861

כתובת החנות :

פסטר 6 רמלה,להגעה ב WAZE  

שעות פתיחה:

א-ה 9:00 עד 17:00 | יום ו 9:00 עד 13:00

 משלוח מהיר לכל הארץ 28 שח

משלוח חינם בקניה מעל 449 שח

משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 28 שקל

איך לבחור ידיות למטבח

כל תהליך עיצוב המטבח הוא תהליך מורכב ומתוחכם, כאשר אתם מעצבים מטבח אתם צריכים לחשוב על סגנון, על גדלים, על חומרים וצבעים, יש לכם המון החלטות לקחת. אחרי שבחרתם כל כך הרבה בחירות נותרת לכם בחירה נוספת שהיא בחירת פרזול, כמו למשל בחירת ידיות למטבח. ידיות למטבח הם פרט קטן אמנם,אבל משמעותי. הפרטים הקטנים הם אלה שהופכים עיצוב נחמד לעיצוב מדהים.

התאמת עיצוב ידיות למטבח

אם כבר השקעתם בעיצוב המטבח, חשוב שתקדישו עוד מעט מחשבה ותדאגו כי תעשו החלטה נכונה לגבי ידיות למטבח, כדי להפוך את המטבח שלכם למטבח פשוט מושלם. מובן שחשוב להתאים עיצוב ידיות למטבח לעיצוב הכללי של המטבח, זה לא שאתם חייבים לעשות ידיות למטבח בדיוק בצבע ובדוגמא של המטבח אבל חשוב שיהיה תאום בין העיצובים.אם המטבח שלכם עשוי בעיצוב כפרי זה יהיה מוזר להתאים ידיות למטבח מטאליות בעיצוב מודרני, הידיות צריכות לעלות בקנה אחד עם התפיסה הכוללת של עיצוב המטבח.

עיצוב קלאסי

כדאי לבחור ידיות למטבח שיש להן עיצוב קלאסי ולא אופנתי וזמני וזאת בשל העובדה כי ידיות למטבח אמורות לשרת אתכם שנים רבות ואם השנה יש אופנה של ידיות למטבח בצבע כתום זועק סביר להניח שבשנה הבאה הן כבר יראו לא הולמות וחבל.כלומר אם יש לכם התלבטות , טוב ללכת תמיד על האופציה היותר סולידית כאשר אתם בוחרים ידיות למטבח.

הקפדה על איכות ועמידות

חשוב וכדאי לקנות ידיות למטבח מאיכות טובה ולא לחסוך במחיר על איכות. זה מסוג הקניות ששווה להשקיע בהן במוצר טוב שיהיה אמין ויחזיק במשך שנים רבות. בבחירת ידיות למטבח יש גם אלמנט בטיחותי אם יש לכם ילדים בבית, חשוב שהידיות לא יהיו חדות או עם זיזים שעלולים לתת מכה לראש הילדים. עדיף לבחור עיצוב מעוגל עם תו תקן שאין לו סיכוי לגרום נזק לידיים קטנות של ילדים, מצד שני חשוב לראות כי ידיות למטבח בבית עם ילדים יהיו גדולות מספיק כדי שגם הילדים יוכלו לאחוז בהן בצורה נוחה, ובבטחה, ולפתוח את הארון כדי להגיע אל החטיף או הממתק שהם מחפשים.

 

 

טואול - בניית אתרים