0545-868861  

להגעה ב WAZE לחץ כאן
כתובת החנות : פסטר 6 רמלה


 
משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 35 שקל

מתקנים למטבח:

בכל מטבח מודרני ועדכני קיימים מגוון מתקנים למטבח. אם אתם רוצים לבחור באיכות וקדמה, פנו לפולי פרזול.
 
מתקנים למטבח הפכו להיות מרכיבים קטנים אך משמעותיים לצורך נוחות השימוש בחדר זה. לעיתים רבות נדמה כי ללא מתקנים אלו המטבח כולו הופך לבלאגן אחד גדול ונוחות השימוש במטבח נפגמת באופן משמעותי. כדי לאפשר לכם להינות ממתקנים למטבח שהינם איכותיים, נוחים לשימוש, מייעלים את העבודה במטבח ומאפשרים לכם מקסימום נוחות במינימום מאמץ, אנו ממליצים על פולי פרזול.
 

סוגים שונים של מתקנים למטבח:

 
ישנם מתקנים רבים למטבח. בדרך כלל, מומלץ להתקין כמה שיותר מתקנים כאלה למטבח כדי להגביר את נוחות השימוש ולהפוך אותו לנגיש בהרבה. לעיתים קיימת מחשבה כי מטבח קטן אינו מאפשר התקנת כלים למטבח. עם זאת, מדובר בטעות. דווקא מטבחים קטנים יכולים להיתרם משפע של גימיקים המגבירים את יעילות השימוש בהם. אתם מוזמנים לגלות את האפשרויות הפופולאריות ביותר:
 
  • עגלת בקבוקים

    לכל מי שהותקנה עגלה כזו במטבח ברור שלא ניתן להסתדר בלי. עגלת בקבוקים היא עגלה הנשלפת מארון או מגירה ככל שאר הארונות במטבח. עגלה זו מותאמת לגודל של בקבוקים ולצרכים השונים שלהם. באמצעותה, ניתן לסדר בקבוקים באופן שבו הם נראים בבירור לעיני המשתמש וניתנים לשליפה פשוטה כזו ששומרת על מטבח נקי ועל יעילות בעבודה. הפרזול של עגלת בקבוקים דורש מקצועיות וניסיון. על עגלה בקבוקים להיות חזקה, עמידה ומדוייקת.
  • מייבשי צלחות

    לרוב מייבשי צלחות וכלים באופן כללי משולבים בתוך ארונות מטבח באופן שמסווה אותם. בפולי פרזול מציעים ללקוחות מייבשי כלים מסוג זה כאשר ישנה הקפדה רבה על האיכות. כך, מייבשי צלחות של חברת פולי פרזול לא נגועים בחלודה למרות המגע עם המים והם גם לא קורסים תחת עומס הכלים המושמים בייבוש. ניתן להזמין גם מתקנים לצורך ייבוש צלחות וכלים ללא שילוב בארונות המטבח אלא ככלי המונח על השיש.
 

פולי פרזול- המקום למגוון מתקנים למטבח:

בפולי פרזול תוכלו למצוא מגוון אפשרויות נוספות של מתקני מטבח מעולים ויעילים. למשל, מזווה, יחידות נשלפות, פחי אשפה ועוד. כל אלו מגיעים באיכות מעולה ומספקים לכם שטח עבודה נוח ויעיל. פנו לפולי פרזול ותוכלו ליהנות ממתקני מטבח עדכניים ביותר ומשירות מעולה.

ליעוץ ופרטים נוספים 

התקשר עכשיו :

054-5868861  עוז

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות