0545-868861  

להגעה ב WAZE לחץ כאן
כתובת החנות : פסטר 6 רמלה


 
משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 35 שקל

ידיות לארונות קיר

ארונות קיר נמצאים שם תמיד, לא מחליפים אותם אבל רוצים לשדרג אותם- איך??? עם פוני פרזול!
 
מכירים את ארון הקיר הישן שנמצא בחדר שלכם כבר הרבה זמן? או את ארון הקיר שילווה אתכם עם כניסתכם לדירה חדשה? ארונות הקיר האלו תמיד יהיו שם, לא מחליפים אותם בקלות והם מלווים את בעליהם במשך שנים ארוכות. עם זאת, ניתן לשנות את המראה שלהם ולרענן אותם באמצעות שינוי קל- ידיות לארונות קיר, חדשות, יפות ושונות. כל זאת בפוני פרזול.
 

אפשרויות לידיות שונות עבור ארונות קיר


בפוני פרזול מציבים מעל לכל את האיכות והנוחות של הלקוח. מתוך חשיבה זו, בפוני פרזול מפתחים מגוון רחב של אפשרויות עבור ידיות לארונות קיר. כך, כל לקוח יכול לבחור בדיוק את סוג הידית הנוחה עבורו לשימוש. בין הידיות המוצעות ללקוחות קיימות ידיות מסוגים שונים. למשל, ישנן ידיות רחבות בצורת האות "נ". אלה ידיות המאפשרות אחיזה מלאה של כל כף היד. לעומת זאת, קיימות ידיות מסוג כפתורים. ידיות אלה כשמן כן הן- כמו כפתור גדול ומעוצב שניתן לאחוז בו לצורך הזזת הדלתות. אתם מוזמנים לפוני פרזול לצורך הכרות עם מגוון סוגי הידיות הקיימות ובחירה של הידית המועדפת עליכם.
 

ידיות לארונות קיר- מאפיינים חשובים:

ארונות קיר הם על פי רוב ארונות מאסיביים ביותר. בשל הכובד שלהם עליהם להיות מצויידים בידיות חזקות דיין שיכולות לשלוט בקלות על הזזת הדלתות לכיוונים הרצויים. כאן חשובה ביותר ההתאמה בין סוג הידית וגודלה לדלת שאליה היא תהייה מוצמדת. כמו כן, חשוב מאד לבחור ידיות לארונות קיר שהינן חזקות ועמידות במיוחד.
 

על פוני פרזול עבור ידיות לארונות קיר:

בפוני פרזול אתם מוזמנים להינות משירות לקוחות איכותי המלווה אתכם עד לבחרית ידיות לארונות קיר שהינן המועדפות עליכם ביותר. כמו כן, תוכלו להינות ממגוון רחב ביותר של אפשרויות כאשר כולן חזקות ועמידות. אנו מזמינם אתכם לחווית קנייה במקום שפותח לכם עולמות עיצוב רבים ומגוונים וכל זאת במחיר נוח והגון לכל כיס. מחכים לכם בפוני פרזול.

ליעוץ ופרטים נוספים 

התקשר עכשיו :

054-5868861  עוז

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות