0545-868861  

להגעה ב WAZE לחץ כאן
כתובת החנות : פסטר 6 רמלה


 
משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 35 שקל

ידיות לארונות מטבח:

 
ידיות לארונות מטבח בולטות לעין ומשפיעות על העיצוב- בואו לבחור אותן נכון בפולי פרזול.
 
ידיות הן דוגמה מצוינת לאופן שבו ניתן להשפיע משמעותית על עיצוב ועל מראה באמצעות החלקים הקטנים דווקא. גדולה ככל שתהייה, ידית תמיד תישאר קטנה יותר באופן יחסי לגוף הרהיט שעליו היא מותקנת. בכל אופן היא משפיעה עליו והרבה. במטבח שמורכב מהרבה ארונות ובהתאם הרבה ידיות, ישנה חשיבות גדולה אף יותר לבחירת ידיות נכונות. בפולי פרזול לא ישאירו לכם מקום לטעויות.
 

ידיות לארונות מטבח- נבחרות אחרונות ועושות את ההבדל:

 לקוחות רבים המגיעים לפולי פרזול מתארים כי את בחירת הידיות לארונות המטבח הם השאירו לסוף. אחרי שכבר ברור לכל איך ייראה המטבח, מה יהיה צבע הארונות ואיך ייראה השיש הם עוברים לבחור את הידיות. כנראה הסיבה הינה האופן בו ידיות לאונות מטבח יכולות להשפיע על המראה של המטבח כולו. לכן, ממתינים עד לסיום עיצוב המטבח כדי לבחור ידיות שתכוונה את העיצוב להעדפה האישית של הלקוח ותיתנה את הנגיעה הסופית המוצלחת עבור המטבח שלכם. בפולי פרזול קיים מגוון רחב של אפשרויות עבור ידיות לארונות מטבח. כך, כל לקוח מעוניין יכול לבוא ולמצוא את הידיות המועדפות עליו. אף כי מדובר בשלבים מתקדמים של עיצוב הבית, זהו שלב שדורש ריכוז וחשיבה.
 

על מאפיינים חשובים עבור ידיות לארונות מטבח:

כמו בכל דבר במטבח, גם הידיות של ארונות המטבח צריכות להתאים למה שמתרחש במטבח. יש לקחת בחשבון את אותה יד מלאה שמן ובצק שתפתח את המגירה בעזרת הידית, רק לרגע, כדי להוציא כף לערבוב. יש לתת מקום לאותו תבלין בעל צבע חזק שעשוי להתפזר לכל עבר ולכלך את המשטח וכך הלאה. על ידיות לארונות מטבח לעמוד בגבורה ובתנאי המטבח ולהקל על ההתנהלות בתוכו. לכן, הן צריכות להיות איכותיות ביותר, נוחות לניקוי, נעימות לשימוש ועמידות בפני טריקות, מסעות כבדים ועוד.
 

ידיות לארונות מטבח בפולי פרזול:

בפולי פרזול תוכלו למצוא ידיות מובחרות מבחינת איכות ונוחות השימוש. אתם מוזמנים להינות מהמגוון העצום ומהוות הקשוב שישמח לסייע לכם לבחור נכון ולצאת כמה שיותר מרוצים מהחנות.

ליעוץ ופרטים נוספים 

התקשר עכשיו :

054-5868861  עוז

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות