0545-868861  

להגעה ב WAZE לחץ כאן
כתובת החנות : פסטר 6 רמלה


 
משלוחים לכל הארץ
עלות משלוח 35 שקל

ידיות לארונות

 
ידיות יפות, מועצבות, מגוונות ואיכותיות בוחרים בפוני פרזול. המקום המוביל עבור ידיות ועבודות פרזול.
 
עיצוב של ארון דורש מכם בחירה של ידיות עבורו. לעיתים ערכן של הידיות אינו ברור ברמה מספקת לקוני הארון או למשפציו. אולם, כל מעצב פנים יעיד על המשמעות הרבה שיש לידיות הארון בכל הנוגע לעיצוב שלו. באמצעות בחירת ידיות נכונה ניתן להפוך את הארון להרבה יותר מיוחד, מרשים וייחודי. לצורך כך מומלץ לפנות לפוני פרזול.
 

ידיות לארונות, מה חשוב לבדוק? 

פוני פרזול הינו הבית לפרזול איכותי ולידיות אופנתיות, מגוונות ובעלות גימיקים מיוחדים. וותיקי הצוות מבהירים כי ישנם כמה מאפיינים בולטים שכדאי לבחון ביחס לידיות לארונות. למשל, על ידיות לארונות להתאים למבנה הארון. ידית צריכה להיות מותאמת בגודל של לגודל המגירה או הדלת על מנת שהיא תאפשר שימוש נוח בארון. כמו כן, ידיות לארון הן חלק מהעיצוב של הארון ושל החלל בו מוצב הארון ויש להתייחס אליהן בהתאם. המומחים מציאים מספר רעיונות בהקשר זה. למשל, שילוב של ידיות בעלות צבעים חזקים בחלל המעוצב באופן מנינמאליסטי וזאת כדי להוסיף טאץ' ייחודי. אפשרות נוספת הינה שילוב של כמה ידיות ממשפחה דומה אך שונה. כך נוצר ארון בעל ידיות מיוחדות שאתם בחרתם ובעל מראה ייחודי שיצרתם בעזרת הידיות.
 

ידיות לארונות- לא רק בשעת הקנייה:

כדאי לדעת שניתן לבחור ידיות לארונות בכל פעם מחדש. מדובר במרכיב נוח לשינוי היות והוא נתון להכרבה ופירוק מהירים ופשוטים. לכן, ניתן לשנות את הידיות בהתאם לאופנה המקובלת, לטעם האישי שלכם שעובר שינויים תקופתיים וכמובן בהתאם למראה של החלל בו נמצא הארון. היות ומדובר בשינוי שלא דורש מכם השקעה מעשית ואף לא השקעה כלכלית ובכל זאת הוא יכול לשפר את העיצוב של הארון באופן משמעותי, מדובר בצעד מומלץ ביותר עבור מי שמעוניין לשדרג את החלל.
 

על פוני פרזול ועל ידיות לארונות:

בפוני פרזול ישנו קטלוג עצום של אפשרויות פרזול עבור ידיות לארונות. במקום תוכלו למצוא תצוגה איכותית ביותר המקיפה את כל סגנונות העיצוב המקובלים כיום. אנו מזמינים אתכם להיכנס לעולם מופלא של עיצוב, איכות ושירות מעולה. תוכלו למצוא ידיות לארונות במחירים נוחים ובליווי של צוות מקצועי. אתם מוזמנים לפנות לפוני פרזול בהקדם ולבחור לכם בדיוק את הידית שעליה חלמתם לארון שלכם.
 

ליעוץ ופרטים נוספים 

התקשר עכשיו :

054-5868861  עוז

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות